Tüm Dünya Ülkelerine Toptan Takım Elbise Satışları

Siyah damatlik takim elbisegroen pak
Dünyanın neresinde olursanız olun toptan takım elbise tedarik etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle yurt dışına gerçekleşen kargolarda yaşanan sıkıntılar kafanızda soru işaretleri oluşmasına sebep olabilir. Bu durumda güvenilir ve gerçekleştirdiği işlerin arkasında duran bir marka ile çalışmak müşteri deneyiminiz için oldukça önemlidir.
yesil takim elbisemavi damatlik

15 senedir başta erkek takım elbise olmak üzerine tüm Dünya ülkelerine erkek giyim gönderimi yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti açısından kaliteli bir hizmet almanız ve alışveriş deneyiminden alacağınız maksimum verim elde edebilmeniz için büyük bir gayret göstererek çalışıyoruz. Gerek dijital mecralardan gerekse fiziksel olarak şubelerimizi ziyaret edebilir bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şirketimiz İstanbul merkezli olup Belçika’da da şubemiz bulunmaktadır. Kaliteden ve güvenli alışveriş imkanından asla ödün vermeyerek aylık olarak 5000 takım elbise üretimi gerçekleştirebiliyoruz. Üretim kapasitemiz toptan siparişler için oldukça yeterlidir. Toptan takım elbise siparişlerinizde ulaşım, ödeme ve tedarik gibi konularda güvenin önemli bir nokta olduğunu biliyor ve bizi tercih eden müşterilerimizin güvenlerinin boşa çıkmayacağı konusunda garanti veriyoruz. İsterseniz Farklı çeşitlerde ve farklı bedenlerde ürünlerden toplu siparişler oluşturabilir, dilerseniz de tek bir beden ya da ürün üzerinden toplu sipariş oluşturabilirsiniz. Çok sayıda kaliteli üründen oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Ürünlerimizde herhangi bir defo, yırtık, sökük ya da kusur olmamaktadır. Ürünlerimiz içinde:

 

  • Damatlık
  • Smokin
  • 3 Parça Slim Fit Takım Elbise
  • Klasik Kesim Takım Elbise
  • Kravat
  • Papyon
  • Broş
  • Cep Saati
  • Deri Ayakkabı

Bulunmaktadır. Tüm ürünlerimizde birinci kalite malzemeler kullanmaktayız.

yesil takim elbiseyesil takim elbise

 

Deneyimli ve enerjik ekibimiz ile birlikte her türlü ürünün temini ve kargo işleminin gerçekleşmesi konusunda özenle çalışmaktayız. Siparişinizi oluşturduktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan ürünlerin size ulaşmasını rahatlıkla bekleyebilir ve güvenli alışverişin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Siparişleriniz 10 – 15 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Ürün gönderimlerinde, Avrupa ülkeleri için gerekli olan gümrük işlemleri şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Diğer Dünya ülkeleri için bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız. Takım elbise modellerimize, https://pomandi.com/collections/kostuum-heren-trouwpakken/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koleksiyonda belirtilen fiyatlar perankende satış işlemleri için geçerlidir. Toptan takım elbise ve toptan damatlık fiyatları ile ilgili bilgi almak için bize +553 414 43 58 İstanbul şubemiz ve +32:489107182 Belçika şubemiz üzerinden ulaşabilir veya web sitemizde sağ alt köşede bulunan WhatsApp numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

You have successfully subscribed!
This email has been registered
WhatsApp Klantenservice